Przedstawimy Ci tanie oferty ubezpieczenia. Porady fachowca od ubezpieczeń. Broker ubezpieczeniowy.
Mobilni agenci - Tylko zadzwoń !!!
Ubezpieczenia to najlepsze zabezpieczenie od ryzyka odpowiedzialności.
Obsługa bez wychodzenia z domu !!!
 Polecane biuro doradcze. Agent Ubezpieczeniowy, ubezpieczenia grupowe i zbiorowe. Broker Łódź
Nie musisz nigdzie jeździć.
 

UBEZPIECZENIE NA RATY

Wyjdź z opresji !   - Swoje polisy zapłać w ratach, np. OC i AC na raty ale i INNE polisy !

 

Umożliwiamy Ci wyjście z opresji, opłacenie polisy ubezpieczeniowej np. za Auto Casco, OC i innych, na raty. Takie rozwiązanie również pozwala zdecydować się na szerszy zakres ubezpieczenia, bez nadmiernego obciążania budżetu.

Często bywa, że polisa ubezpieczeniowa jest poważnym, a nawet zbyt dużym, wydatkiem dla Państwa i nie mieści się w budżecie domowym lub firmowym. Raty to sposób na wykupienie obowiązkowych ubezpieczeń firmowych i domowych.

 

Rozwiązanie problemu i jego zalety:

 

 • nic nie płacisz przy zawieraniu polisy
 • płacisz później, zyskujesz czas ( 1 m-c karencji w spłacie )
 • ubezpieczenie masz opłacone na cały rok, mimo rat
 • możesz płacić jedną ratą za kilka ubezpieczeń
 • comiesięczne niskie i równe raty, na 10 lub 11 miesięcy
 • nie płacisz za przelewy i nie musisz o nich pamiętać
 • wygodna spłata - raty ściągane z konta
 • płatności bezobsługowe z Twojej strony

Wygoda i Bezproblemowość

 

 • wystarczy zadzwonić ☎ - 730·139·731
 • umowa od ręki i na miejscu !
 • brak poręczycieli !
 • natychmiastowa decyzja o przyznaniu rat !
 • dbasz jedynie, by na Twoim koncie bankowym była kwota odpowiadająca racie.
 • wcześniejsza spłata jest zawsze możliwa i dodatkowo nic nie kosztuje.

 

 

Przykład: Ubezpieczenie OC na raty

 

Z reguły ubezpieczyciele proponują rozłożenie kosztów OC na 2-4 raty. Dla wielu z Państwa jest to niewystarczające. Rozwiązaniem jest możliwość podzielenia polisy OC na 11 rat. W Centrum Ubezpieczenia, Twoją polisę podzielimy na raty, porównamy ceny OC i AC w 30 Towarzystwach Ubezpieczeniowych, wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie, a płatność rozłożymy na wygodne 11 rat. Jeśli zdecydujesz się na polisę OC w ratach, pierwszą z nich zapłacisz dopiero po 3 tygodniach!  
Będziesz mógł podzielić swoje ubezpieczenie OC na raty miesięczne, wygodne, kilkudziesięciu-złotowe! Wystarczy, że wykupisz polisę za łączną kwotę min. 300 zł, ...tak też można!

 

 Zadzwoń i zapytaj - 730·139·731

 

 

 OC AC najtaniej, ubezpieczenia OC na raty, to nie problem! Miesięczne raty OC

Problem ? - Rozwiązanie !!!
Każda polisa rozłożona na 11 rat.

Centrum Ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenie OC firmy, ubezpieczenie CARGO towarów, OC przewoźnika transport międzynarodowy, OC przewoźnika transport krajowy, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora, ubezpieczenia majątkowe, tanie, raty OC firmy, OC prywatne i na Życie. Pośrednictwo Sprzedaż ubezpieczeń, Agent Ubezpieczeniowy, Broker Ubezpieczeniowy Łódź, PZU Agent ubezpieczeniowy Warta, Ubezpieczenia PZU Zduńska Wola, Ubezpieczenia Zgierz, Ubezpieczenia Sieradz, Ubezpieczenia Zduńska Wola, Ubezpieczenia Radomsko, Ubezpieczenia Skierniewice, Ubezpieczenia Bełchatów, Ubezpieczenia Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki Ubezpieczenia na raty. Do 11 rat! AC OC na raty miesięczne.ubezpieczenie na raty, raty, dużo rat, 11 rat, Ubezpieczenia komunikacyjne w 11 ratach, ubezpieczenie oc raty miesięczne,Ubezpieczenie OC i inne na raty! Płatność ubezpieczenia w ratach, wygodnie do 11 rat miesięcznych. Tanie ubezpieczenie OC samochodu Agent Ubezpieczeniowy Aleksandrów Łódzki Partnerzy w sieci polecamy: Naprawa i Regeneracja Turbosprężarek Posadzki i Tynki Maszynowe Centrum Ubezpieczenia Łódź Agent Ubezpieczeniowy Doradztwo Finansowe